Utorak, 21 Maja, 2024
HomeNogometReal Madrid poravnao rezultat protiv Bayerna u završnici utakmice

Real Madrid poravnao rezultat protiv Bayerna u završnici utakmice

Fudbalski klub Real Madrid uspio je da poravna rezultat protiv Bayerna u završnici utakmice koja se odigravala sinoć. Nakon nekoliko uzbuđenih minuta, Real je uspio da izjednači rezultat, čime su sačuvali pozitivan rezultat.

U 79. minuti utakmice, Real je imao veliku šansu za vodstvo, ali golman Bayerna, Manuel Neuer, je sjajno reagirao i spriječio Viniciusa da postigne gol. Ipak, samo pet minuta kasnije, Real je došao do penala, nakon što je Korejac Kim srušio Rodryga u kaznenom prostoru. Vinicius je bio hladnokrvan s bijele tačke i sigurnom izvedbom poravnao rezultat.

Prethodno, u 86. minuti, Bayern je imao odličnu priliku za gol, ali Serge Gnabry je pogrešno završio vrlo dobar solo prodor po desnoj strani, a lopta je otišla daleko od gola Reala.

Utakmica je obilovala borbom na sredini terena, a kako se bližila završnica, ni jedna ni druga ekipa nisu se srljale, već su bile oprezne u svojim akcijama.

Ovo je bio izuzetno napet susret između Real Madrida i Bayerna, a rezultat 1:1 pruža obe ekipe šansu za pobjedu u revanšu.

Slijedeće utakmice u ovom natjecanju bit će izuzetno zanimljive, a navijači već s nestrpljenjem očekuju revanše.