Utorak, 24 Septembra, 2024
HomeSportNogometRadnik slavili protiv Slobode u uzbudljivoj utakmici Wwin lige BiH

Radnik slavili protiv Slobode u uzbudljivoj utakmici Wwin lige BiH

Zadovoljstvo domaćina u Bijeljini

U uzbudljivoj utakmici u Bijeljini, Radnik je savladao Slobodu rezultatom 2:0. Ova pobjeda označila je treći trijumf za Radnik u ovogodišnjoj sezoni. Tim iz Bijeljine sada se nalazi na petom mjestu s ukupno 10 osvojenih bodova.

Propuštene prilike i preciznost napadača

Sloboda je mogla povesti ranije, no udarac Petra Kunića s jedanaesterca u 15. minuti odbranio je Filip Samurović. Domaći tim uspio je iskoristiti svoju priliku iz penala. U 37. minuti, Đorđe Pantelić je postigao gol i donio vodstvo Radniku.

Drugo poluvrijeme i kontre

Tokom drugog poluvremena, Sloboda je pokušala izjednačiti, ali su ostavili prostora za brze kontre domaćina. Pantelić je ponovno bio precizan u 65. minuti, povećavši vodstvo na 2:0.

Teška situacija za Slobodu

Sloboda trenutno drži pretposljednje mjesto na tabeli sa samo dva osvojena boda. S čak dva remija i šest poraza, situacija tima je veoma teška. Ipak, imaju utakmicu manje od GOŠK-a, što može promijeniti trenutnu situaciju.