Četvrtak, 16 Maja, 2024
HomeNogometNevjerojatna drama na utakmici Manchester Uniteda i Coventryja

Nevjerojatna drama na utakmici Manchester Uniteda i Coventryja

Uzbudljiva utakmica između Manchester Uniteda i Coventryja u polufinalu FA Cupa donijela je veliku dramu i neizvjesnost. Crveni đavoli su slavili tek nakon izvođenja penala, ali su morali iskoristiti VAR tehnologiju kako bi izbjegli ispadanje u produžecima.

Nakon 90 minuta igre, rezultat je bio 3:3, što je značilo da utakmica ide u produžetke. U 121. minuti, član Championshipa je postigao gol koji bi mogao biti odlučujući za pobjedu Coventryja. Međutim, nakon pregleda VAR sistema, gol je poništen zbog zaleđa.

Utakmica je završena nakon izvođenja penala, pri čemu je Manchester United slavio rezultatom 4:2. Ipak, jedan incident je obišao društvene mreže nakon utakmice. Antony, igrač Uniteda, proslavljajući pobjedu, gestikulirao je prema igračima i navijačima Coventryja stavljajući ruku na uho, izazivajući negativne reakcije javnosti.

Clinton Morrison, bivši igrač Coventryja i reprezentativac Irske, javno je kritizirao ponašanje Antonyja. “Mora se koncentrirati na sebe jer bi sljedeće sezone mogao igrati u Championshipu”, poručio je Morrison.

Ovaj incident izazvao je kontroverze ne samo među navijačima Uniteda, već i u Engleskoj općenito. Antonyjevo ponašanje smatrano je neprofesionalnim i neprimjerenim za igrača njegovog statusa.

Utakmica je završila s velikom dramom, ali Manchester United će ipak imati priliku boriti se za naslov u finalu FA Cupa. Ostaje vidjeti hoće li ovaj incident utjecati na Antonyjevu budućnost u klubu.