Utorak, 21 Maja, 2024
HomeNogometIzjednačenje na utakmici između Bayerna i Reala nakon prvog poluvremena

Izjednačenje na utakmici između Bayerna i Reala nakon prvog poluvremena

Uzbudljivo prvo poluvrijeme gledali smo na utakmici između Bayerna i Reala, koja se odigrava u sklopu Lige prvaka. Silovito je u utakmicu ušao Bayern i već u prvoj minuti imao veliku priliku za gol. Sane je izašao sam pred golmana Reala, ali je Lunin sjajno intervenisao i sačuvao mrežu svog tima.

Bayern je nastavio s pritiskom i u 6. minuti Kane je uputio snažan udarac ka golu, ali Lunin ponovno briljantno brani. Engleski napadač potom pokušava iznenaditi golmana šutem s centra terena, ali srećom za Real, lopta odlazi preko prečke.

U 24. minuti Real uspijeva iznenaditi Bayern i doći do vodstva od 1:0. Kroos je sjajno asistirao, a Vinicius je izašao sam pred Neuera i sigurno pogodio mrežu.

Do kraja prvog poluvremena vidjeli smo prilično mirnu igru, uz samo još jedan vrijedan pomena pokušaj Kanea iz slobodnog udarca u 42. minuti, koji nažalost nije rezultirao golom.

Sve je otvoreno za drugo poluvrijeme, a s obzirom na prikazanu igru, možemo očekivati da obje ekipe nastave s ofenzivnom igrom i pokušajima da dođu do pobjede.

Pratioci nogometaša i ljubitelji ovog sporta s nestrpljenjem očekuju nastavak utakmice i nadaju se uzbuđenju i golovima u drugom dijelu.