Ponedjeljak, 20 Maja, 2024
HomeNogometGOŠK poveo protiv Željezničara nakon rane golijade

GOŠK poveo protiv Željezničara nakon rane golijade

U današnjem derbiju Premijer lige BiH, GOŠK je poveo protiv Željezničara već u 6. minuti utakmice. Nakon gužve u kaznenom prostoru, lopta se odbila do veznjaka GOŠK-a Skorupa, koji je s 12-13 metara matirao golmana Plavih Muftića za 1:0.

Promašena prilika Amoaha u 4. minuti mogla je donijeti poravnanje rezultata za Željezničar. Nakon dobrog prodora Boljevića po lijevoj strani, Amoah je bio sam pred golom, ali je oklijevao i propustio izjednačiti rezultat.

Obje ekipe ulaze u ovaj derbi u promjenjivoj formi. GOŠK je u posljednjih pet utakmica ostvario dvije pobjede, dva remija i jedan poraz, dok je Željezničar ostvario dvije pobjede, dva poraza i jedan remi.

Utakmica je počela točno u 1. minuti, a već u 9. minuti GOŠK je imao sjajnu priliku za drugi gol. Gogić je skočio nakon ubačaja iz kornera, ali je s pet metara prebacio gol Plavih.

Derbi između GOŠK-a i Željezničara prati veliki broj navijača i svi su nestrpljivi da vide kako će se dalje odvijati ovaj susret.