Organizacija vjencanja
HomeSportNogometZrinjski slavi povratak Bilbije i nova tri boda

Zrinjski slavi povratak Bilbije i nova tri boda

Povratak legende na teren

HŠK Zrinjski Mostar ostvario je još jednu uvjerljivu pobjedu na domaćem terenu, stadionu Pod Bijelim brijegom. Ova utakmica bila je posebna zbog povratka Nemanje Bilbije. Ovaj talentovani igrač je nakon skoro pola godine pauze uslijed povrede koljena ponovo zaigrao.

Dominacija Zrinjskog na terenu

Od samog početka utakmice, Zrinjski je pokazao dominaciju. Marijan Ćavar i Fran Topić prijetili su golu gostiju, no golman Filip Samurović uspješno je zaustavljao njihove pokušaje. Ipak, u 23. minuti, Samurović nije mogao ništa protiv udarca Dinu Mulahusejnovića, koji je pogodio iz prekrasnog ubačaja Ćavara. Zrinjski je tako poveo 1:0.

Šanse i prilike do kraja poluvremena

Nakon prvog gola, Zrinjski je imao priliku za povećanje vodstva. Golman Radnika briljirao je braneći šut Stefana Surdanovića. Na kraju prvog poluvremena, Matija Malekinušić nije uspio iskoristiti odličnu šansu, a rezultat je ostao 1:0.

Mirno drugo poluvrijeme

U drugom poluvremenu bilo je manje uzbuđenja. Radnik je u 56. minuti imao priliku preko Nathana Crepaldija, no njegov pokušaj lob udarca zaustavio je golman Zrinjskog, Marko Marić. Zrinjski je bez problema sačuvao prednost i zadržao tri boda.