Petak, 20 Septembra, 2024
HomeSportNogometZrinjski se bori za pobjedu: Uzbudljiva utakmica završila u produžecima

Zrinjski se bori za pobjedu: Uzbudljiva utakmica završila u produžecima

U izuzetno uzbudljivoj utakmici, ekipa Zrinjskog i njihove konkurencije iz Brava, rezultat se završio 2:2. Ova situacija je navela sve prisutne na stadionu na iščekivanje produžetaka.

Jakovljević donosi prednost Zrinjskom

Na 67. minuti, Jakovljević je po drugi put zatresao mrežu. Njegov gol donio je vodstvo Zrinjskom rezultatom 2:1. Iz neposredne blizine, Jakovljević je zakucao loptu u mrežu nakon preciznog centaršuta sa strane.

Utakmica puna prilika

U drugom poluvremenu, ekipa Brava imala je kolosalnu priliku za izjednačenje. Poplatnik je izišao sam pred golmana Marića, no promašio je. Mulahusejnović je također imao šansu sa ivice kaznenog prostora, ali je njegova lopta otišla daleko od gola.

Zamjene u redovima Zrinjskog

Trener Zrinjskog, shvatajući važnost trenutka, izvršio je zamjenu. Na 61. minuti, Abdurahimi je zamijenio Posaveca. U 74. minuti, Jakovljevića je zamijenio nekadašnji reprezentativac BiH, Toni Šunjić.

Utakmica je bila izuzetno napeta, a navijači su sa nestrpljenjem očekivali nastavak u produžecima. Kako će se završiti ovaj dramatični duel, ostaje da se vidi.