HomeSportNogometŽeljezničar u Drugom Poluvremenu Pokušava Preokrenuti Rezultat

Željezničar u Drugom Poluvremenu Pokušava Preokrenuti Rezultat

Prva Pola Vremena na Grbavici

Na Grbavici smo svjedočili uzbudljivom prvom poluvremenu koje je donijelo iznenađujućih 1:0 za goste. Domaća ekipa, Željezničar, pokušavala je stvoriti prilike i izjednačiti rezultat, ali nisu uspjeli u svojim namjerama.

Završnica Prvog Poluvremena

U 45. minuti, Miličević je sjajno šutirao s vrha šesnaesterca. Nažalost po Željezničar, lopta je završila u korneru zbog bloka protivničkog igrača. Domaći su takođe tražili jedanaesterac, no sudija Martinović nije našao osnova za dosuđivanje penala nakon razgovora s VAR sobom.

Drugo Poluvrijeme Počinje

Sa početkom drugog dijela, trener Željezničara izveo je promjene. Ćorić je zamijenio Odinaku s Galićem u nadi da će revitalizovati napad. Ubrzo nakon toga, u 47. minuti, Dangubić je imao priliku iz voleja, ali je lopta otišla preko gola.

Pokušaji Ibricja

U 52. minuti, Krpić je pokušao poslati loptu u mrežu, ali u tome ga je spriječio Pavlović, golman protivničke ekipe. Željezničar je nastavio napadati i pokušavao steći kontrolu nad utakmicom.

Kako se utakmica bliži kraju, Željezničar će morati pojačati svoje napade ako žele izjednačiti ili čak preokrenuti rezultat.