HomeSportNogometŽeljezničar savladao Tuzla City u pripremnoj utakmici na Grbavici

Željezničar savladao Tuzla City u pripremnoj utakmici na Grbavici

Željezničar otvorio utakmicu s golom Zubanovića

U pripremnoj utakmici na stadionu Grbavica, Željezničar je savladao Tuzla City rezultatom 2:0. Utakmica se odigrala u formatu dva puta po 35 minuta. U prvom poluvremenu, domaći tim postigao je jedan gol preko Farisa Zubanovića, koji se istakao odličnim potezom.

Harun Karić donosi drugi gol

Početkom drugog poluvremena, Harun Karić povećava prednost na 2:0. Njegov gol dodatno je razbio otpor Tuzla Cityja, koji su u prvom dijelu pružili dobar otpor. Željezničar je tako sigurnim korakom privodio utakmicu kraju.

Sastav Željezničara i zahvalnost klubu Orahovica

Željezničar je utakmicu započeo u sljedećem sastavu: Abdulahović, Odinaka, Drina, Šemdin, Mahmić, H. Karić, Kolić, Šujić, Fočo, Laušević i Zubanović. Na klupi su se našli Duškaj, Babić, Al Jaber, Babaluk, Đorić, Karjašević, Zeničanin, Barimac, B. Karić, Hasanić i Bucalović.

Iz kluba Željezničar zahvalili su NK Orahovica na gostoprimstvu i uputili čestitke povodom 50. rođendana ovog kluba.