Nedjelja, 7 Jula, 2024
HomeSportNogometVelež pobjeđuje Posušje sa 2:0 u 68. minuti!

Velež pobjeđuje Posušje sa 2:0 u 68. minuti!

Fudbalska utakmica između Veleža i Posušja zabilježila je zanimljive trenutke u 61., 63., 65., 67. i 68. minuti. U 68. minuti, Velež je postigao gol i tako riješio pitanje pobjednika na stadionu Rođeni.

U 67. minuti, Željezničar je poveo sa 2:0 nakon sjajne asistencije Sulejmana Krpića od strane rezerviste Štilića. Krpić je bez problema pogodio za drugi gol ekipe. Ovim golom, čini se da je Željezničar osigurao opstanak u ligi.

Prije toga, u 65. minuti, Velika šansa za Željezničar! Al-Jaber je uspio prebaciti cijelu odbranu Cityja i pronašao je Mekića, čiji je šut odlično obranio Abdulahović.

U 63. minuti, City je imao veliku šansu za gol, ali su igrači Željezničara uspjeli samo izboriti korner.

U 61. minuti, Pantelić je imao sjajnu priliku za City, ali je Muftić, golman Željezničara, sjajno obranio.

Ova utakmica je bila izuzetno zanimljiva i puna uzbuđenja, a Velež je na kraju slavio sa konačnih 2:0.