HomeSportOstali sportoviUzbudljiva borba između Srbije i Hrvatske na vaterpolo prvenstvu

Uzbudljiva borba između Srbije i Hrvatske na vaterpolo prvenstvu

Na vaterpolo prvenstvu, Srbija i Hrvatska pružile su odličan meč. Utakmica je počela s početnim promašajima, ali su se brzo raspoloženja promijenila.

Tokom prve četvrtine

U prvoj četvrtini, Srbija je povela s 5:2, dok su Hrvati frustrirano promašivali prilike. Nakon lepe akcije, Dedović je postigao gol, povećavši vođstvo na 8:5.

Smanjenje rezultata

U drugoj četvrtini, Filipović je odlično branio, ali su Hrvati uspjeli smanjiti razliku. Fatović je postigao gol, a Marinić-Kragić se pridružio s još jednim pogotkom. Rezultat je bio 7:5.

Strategije i izmjene

Hrvati su izveli time-out kako bi razradili novu strategiju. Na golu Hrvatske, Popadić je zamijenio Bijača. Njegova prva intervencija bila je uspješna, signalizirajući novi početak za Hrvate.

Zaključak prve polovine

Kraj druge četvrtine označio je rezultat 8:5 u korist Srbije. Ova uzbudljiva utakmica ostavlja mnogo neizvjesnosti za nastavak, a navijači s nestrpljenjem očekuju treću četvrtinu!