Četvrtak, 4 Jula, 2024
HomeSportNogometTurska povela u prvoj minuti utakmice protiv Austrije

Turska povela u prvoj minuti utakmice protiv Austrije

Na utakmici između Turske i Austrije, koja se odigrala danas, Turska je povela već u prvoj minuti. Arda Guler izveo je korner, a nakon karambola u kaznenom prostoru Austrije, Merih Demiral je pogodio mrežu golmana Austrije.

Iako je utakmica tek počela, Turska je uspjela iskoristiti prvu priliku i povesti. Austrija je imala svoju priliku u petoj minuti kada je Zamalo Demiral pogodio svoju mrežu, ali rezultat je ostao 1:0 u korist Turske.

Nakon početnog pogotka, obje ekipe su nastavile s napadima. Austrija je prijetila na drugoj strani preko Baumgartnera čiji udarac odlazi pored gola, dok je Lienhart nakon kornera šutirao preko gola.

Utakmica je bila izuzetno dinamična i obećavala je veliku borbu za pobjedu između ove dvije ekipe. Šanse su se redale s obje strane, a treba istaći i dobre obrane golmana na obje strane terena.

Ova utakmica bila je dio kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, te je pobijednička momčad Turska ostvarila važnu pobjedu.

[FOTO]Fotografija: EPA-EFE[/FOTO]