Četvrtak, 4 Jula, 2024
HomeNogometTurska pobijedila Gruziju u otvorenoj utakmici

Turska pobijedila Gruziju u otvorenoj utakmici

U utakmici između Turske i Gruzije, turska reprezentacija je slavila s rezultatom 1:0. Utakmica je bila iznimno otvorena, s obje ekipe koje su imale prilike za postizanje golova.

Turska je prijetila od samog početka utakmice, s Bardakcijem i Ayhanom koji su svojim udarcima ugrozili gol Gruzije. U 26. minuti, nakon brze akcije, Mert Muldur je iz voleja postigao spektakularan gol, donoseći Turskoj vodstvo od 1:0.

Gruzija se ipak nije predavala i uspjela je izjednačiti u 32. minuti. Nakon ubačaja sa desne strane, Mikautadze je sjajno reagirao i svom timu donio izjednačenje.

Utakmica je nastavljena s oba tima koji su imali prilike za postizanje golova. Gruzijci su imali priliku za preokret, ali Mikautadze nije uspio pogoditi gol iz odlične situacije.

Na kraju, Turska je uspjela sačuvati prednost i osvojiti važne bodove u utakmici Grupe F. Ova pobjeda će značiti mnogo za tursku reprezentaciju koja se nada plasmanu na Europsko prvenstvo.

Sve u svemu, bila je to uzbudljiva utakmica s mnogo akcije i sjajnih poteza. Oba tima su prikazala dobru igru, ali su Turci bili ti koji su iskoristili svoje prilike i ostvarili pobjedu.