Petak, 28 Juna, 2024
HomeSportNogometŠvicarska vodi protiv Njemačke, a Škotska i Mađarska bez pogodaka

Švicarska vodi protiv Njemačke, a Škotska i Mađarska bez pogodaka

Uzbudljive utakmice između Švicarske i Njemačke te Škotske i Mađarske odigrane su danas. Prema rezultatima uživo, Švicarska je postigla pogodak i vodi 1:0 protiv Njemačke, dok duel Škotske i Mađarske još uvijek nema pogodaka.

U prvom poluvremenu utakmice između Švicarske i Njemačke, tim iz Švicarske je uspio povesti golom Ndoyea u 28. minuti. Ova utakmica se čini zanimljivom i obećava uzbudljivo drugo poluvrijeme.

Veoma zanimljivo je i to da su na duelu Škotske i Mađarske prvo poluvrijeme završila bez pogodaka. Obe ekipe su imale prilike za postizanje golova, ali su njihovi napori zaustavljeni.

Mađarska je, međutim, bila kažnjena s trećim žutim kartonom u prvom poluvremenu. Schafer je dobio javnu opomenu, dodatno oslabivši ekipu.

Ove utakmice privlače pažnju fudbalskih fanova širom svijeta. S obzirom na uzbudljive trenutke i tijesne rezultate, utakmice danas su definitivno nešto što fanovi fudbala neće htjeti propustiti.

Pratite rezultate uživo i saznajte ko će izaći kao pobjednik iz ovih mečeva!