Ponedjeljak, 8 Jula, 2024
HomeSportNogometŠpanija i Njemačka bez golova na poluvremenu

Španija i Njemačka bez golova na poluvremenu

U poluvremenu utakmice između Španije i Njemačke rezultat je 0:0. Oba tima su imala nekoliko prilika, ali ostali su bez pogodaka.

Najbliže golu je bila Njemačka u 30. minuti kada je Le Normand dobio žuti karton zbog kojeg će propustiti sljedeću utakmicu. Španija je imala sjajnu priliku u 35. minuti kada je Havertz bio u prilici, ali je golman Simon sjajno odbranio.

U nastavku prvog poluvremena, Neuer je ponovno bio siguran kada je Yamal pokušao sa 25 metara. Španija je također imala priliku u 39. minuti, ali je Neuer sjajno intervenisao nakon šuta Olma.

Sudijska nadoknada će trajati još dvije minute, pa obje ekipe imaju priliku da postignu pogodak prije odlaska na odmor.

Očekuje se zanimljivo drugo poluvrijeme, u kojem će obje ekipe pokušati osvojiti pobjedu i sigurno nastaviti borbu za prvo mjesto u grupi.