Četvrtak, 4 Jula, 2024
HomeSportNogometSloboda kiksnula u Tomislavgradu, prilika za Stupčanice da se približe

Sloboda kiksnula u Tomislavgradu, prilika za Stupčanice da se približe

Nogometna utakmica između Tomislava i Slobode u prvom poluvremenu nije zadovoljila očekivanja navijača. Niti jedna ekipa nije uspjela stvoriti značajnu priliku za gol. Drugo poluvrijeme donijelo je nešto više uzbuđenja, ali rezultat se nije mijenjao.

Jedino što se vrijedi izdvojiti su poluprilike koje su obje ekipe imale. Križan iz Tomislava imao je prilike u 47. minuti, Radoš u 88. minuti, dok je Križanac promašio zicer za vodstvo u 90+6. minuti. Sloboda je, s druge strane, prijetila preko Cvijanovića u 56., Delića u 57. minuti, a najbolju priliku su imali u 66. minuti kada je Husejinović pogodio prečku.

Ovaj rezultat nije dobrodošao za Slobodu koja je trenutno lider Prve lige FBiH. Kiksom protiv Tomislava, dali su priliku svom prvom pratitelju Stupčanicama da se dodatno približe. Sada im razlika iznosi samo dva boda, a do kraja prvenstva ostala su tri kola.

Naredni susret za ekipu iz Olova je gostovanje kod Radnika u Hadžićima. Taj meč je trenutno u tijeku i rezultat je 0:0 na poluvremenu. Svi navijači Slobode nestrpljivo čekaju ishod tog meča i nadaju se da će imati razlog za slavlje na kraju.

U svakom slučaju, prvenstvo je i dalje otvoreno i nadamo se da će nam donijeti još nekoliko uzbuđenih utakmica do samog kraja.