HomeSportOstali sportoviŠiroki Brijeg slavi trijumf u Ligi prvaka futsala

Široki Brijeg slavi trijumf u Ligi prvaka futsala

Futsal uspjeh Širokog Brijega

Širokobriježani su ostvarili značajnu pobjedu u prvom meču preliminarne runde Lige prvaka u futsalu. Na turniru koji se održava u moldavskom Kišinjevu, pobijedili su izraelski Maccabi iz Netanya rezultatom 3:0.

Golovi i ključni igrači

Fudbalski navijači imaju razloga za zadovoljstvo. Ante Ćorluka otvorio je utakmicu golom u 4. minuti, uspostavljajući ranu prednost. Darko Ivanković se upisao u strijelce u 23. minuti, a Mario Mikulić je postavio konačan rezultat u 30. minuti.

Dalji put u Ligi prvaka

Široki Brijeg nastavlja svoje takmičenje sutra, 14:30 sati, kada će se suočiti s gruzijskim Georgiansom iz Tbilisija. Ova utakmica donosi dodatni izazov, a navijači se nadaju da će ekipa nastaviti s dobrim igrama.

Podrška i prepoznatljivost Bosne i Hercegovine

Osim Širokog Brijega, Bosnu i Hercegovinu u Futsal Ligi prvaka ove sezone predstavlja i najpoznatiji futsal sudija Farik Kečo, koji dijeli pravdu na turniru u Danskoj.