Petak, 20 Septembra, 2024
HomeSportNogometSastav iz Olova savladao Tuzla City, dok Stupčanica vodi u ligi

Sastav iz Olova savladao Tuzla City, dok Stupčanica vodi u ligi

Olovo slavi na domaćem terenu

Sastav iz Olova postigao je značajnu pobjedu protiv Tuzla Cityja rezultatom 2:0. Ovaj susret održan je na domaćem terenu gdje su domaći nogometaši dominirali igrom.

Ključni trenuci utakmice

Vodeći gol postigao je Tarik Haznadar u 54. minuti. Kontrastirajući, konačan rezultat postavio je Dino Kalesić u 70. minuti, osiguravajući tri boda za svoj tim.

Čelik i Stupčanica na vrhu

U drugom značajnom susretu, ekipa Čelika iz Zenice dala je svoj doprinos pobjedničkim rezultatima, pobijedivši Zvijezdu također rezultatom 2:0. Interesantno je da su oba gola postigli gostujući igrači, Mihailo Buišić i Ajdin Avdić, koji su se upisali u strijelce prisilivši domaće na vlastitu mrežu.

Izjednačena borba Travnika i Jedinstva

U utakmici između Travnika i Jedinstva završilo je remijem 2:2. Travnik je poveo preko Gasala, ali su domaći preko Husovića i Ljuce preokrenuli rezultat. Bandić je na kraju izjednačio za Travnik.

TOŠK nastavlja uspješan niz

Dobra forma TOŠK-a se nastavila pobjedom protiv Tomislava rezultatom 1:0. Gol odluke postigao je Aleksandar Milaković u 64. minuti.

Stupčanica na vrhu tabele

Stupčanica je nakon ovog kola zadržala stopostotni učinak, ostajući na prvom mjestu sa 12 bodova iz četiri odigrana susreta. Njihova gol razlika iznosi 10:0, čime pokazuju izvanredne performanse na terenu.