Petak, 5 Jula, 2024
HomeSportNogometPSG ne dostiže Dortmund: Nastavlja se napet susret

PSG ne dostiže Dortmund: Nastavlja se napet susret

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka između Borussije Dortmund i PSG-a, na stadionu Signal Iduna Park u Dortmundu, svjedoci smo iznimno uzbudljivog susreta. Nakon prvog poluvremena, rezultat je 1:0 u korist domaćina.

Dortmund je pružio fantastičnu igru te je već u 51. minuti pogodio stativu gostujućeg gola. Prvi je pokušao Mbappe, ali je njegov udarac završio na okviru gola. Samo trenutke kasnije, Hakimi snažno puca prema golu, ali i njegov udarac završava na stativi. PSG je imao svoje prilike, ali se nije uspio upisati na listu strijelaca.

U prvom poluvremenu je bilo nekoliko zanimljivih trenutaka. U 53. minuti Fabian Ruiz iz PSG-a je zaradio žuti karton zbog nesportskog ponašanja. Također, Kobel je uspio obraniti udarac Barcole, dok je Dommarumma uhvatio volej Sabitzera.

Očekuje se da drugo poluvrijeme nastavi biti izuzetno napeto i uzbudljivo. PSG će sigurno pokušati dostići rezultat i izboriti povoljan rezultat za povratnu utakmicu. S druge strane, Dortmund će se truditi zadržati svoju prednost i osigurati pobjedu.

Cijeli svijet nogometa sada s nestrpljenjem iščekuje nastavak ovog uzbudljivog susreta. Hoće li PSG uspjeti nadoknaditi zaostatak i iznenaditi domaćina? Ili će Dortmund uspjeti sačuvati prednost i povesti u drugi susret? Odgovori na ova pitanja bit će poznati nakon završetka ove zanimljive utakmice.

Pratite naš portal za najnovije vijesti o ovom i ostalim događajima iz nogometnog svijeta.