HomeSportNogometPromjene u timovima i napeta druga polovina meča: Borac ima gol prednosti

Promjene u timovima i napeta druga polovina meča: Borac ima gol prednosti

Danas je odigrana druga polovina meča između Borca i Egnatie u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope. Utakmica je donijela nekoliko promjena u sastavima timova i izazvala veliku napetost među navijačima.

Već na samom početku drugog poluvremena, trener domaćih odlučio je izvršiti zamjenu. Dulysse je napustio igru, a umjesto njega ušao je Kasa. S druge strane, Žižović, trener Egnatie, je izvršio dvije izmjene odmah na početku drugog poluvremena. Hrelja i Vranješ su izašli iz igre, dok su Kulašin i Čelić ušli kao njihove zamjene.

Tokom drugog poluvremena, Grahovac je dobio treći žuti karton za Borac. Ovaj defanzivac je nepropisno zaustavio kontranapad domaćina, što mu je donijelo opomenu. Ovaj karton znači da će Grahovac propustiti naredni meč.

Egnatia je krenula ofanzivno od samog početka drugog poluvremena, s namjerom da nadoknadi gol zaostatka. Borac ima težak zadatak da zadrži svoju prednost u ovom dvomeču i osigura prolazak u narednu fazu kvalifikacija.

Prvo poluvrijeme završilo je bez uzbuđenja u sudijskoj nadoknadi vremena, sa rezultatom 1:1. Međutim, Borac ima gol prednosti jer je u prvoj utakmici pobijedio sa rezultatom 1:0. Sada imaju priliku da odbrane svoju prednost i plasiraju se dalje u takmičenju.

Naredne minute će sigurno donijeti još uzbuđenja i neočekivanih poteza timova. Borac i Egnatia će dati sve od sebe da ostvare svoje ciljeve i ostvare prolaz dalje.

Pratite nas kako biste saznali rezultat i sve detalje ovog napetog meča!