Nedjelja, 22 Septembra, 2024
HomeSportNogometPosušje Slave Pobjedu: Dominacija nad Radnikom u Premijer ligi

Posušje Slave Pobjedu: Dominacija nad Radnikom u Premijer ligi

Prva pobjeda Posušja kod kuće

U nedjeljnom susretu, Posušje je ostvarilo uvjerljivu pobjedu protiv Radnika sa rezultatom 3:1. Domaći tim sve je započeo već u 20. minuti, kada je Pavković postigao prvi gol, dajući timu rano vodstvo. Iako se veći dio prvog poluvremena igrao na sredini terena, Posušje se uspješno odbranilo od napada Radnika.

Petrović i Kobiljar Bushuju Pobjedu

Drugo poluvrijeme donijelo je još bolju igru za Posušje. Već na početku poluvremena, Petrović je postigao drugi pogodak, povećavajući prednost na 2:0. U 80. minuti, nakon fantastične akcije, Kobiljar je osigurao treći gol, učvrstivši pobjedu domaćih timova na 3:0.

Radnik ublažava poraz

Iako su Bijeljinci pokušavali preokrenuti rezultat, uspjeli su tek ublažiti poraz pogotkom Pantelića iz penala, čime je susret okončan rezultatom 3:1. Ova pobjeda je Posušje dovela na drugo mjesto tabele, dok se Radnik našao u teškoj situaciji sa trećim uzastopnim porazom.

Naredni susreti

U idućem kolu, Posušje će dočekati Borac, dok će Radnik gostovati protiv Slobode. Ova utakmica bi mogla biti ključna za obje ekipe, kako bi se pokušale vratiti na pobjednički put.