Petak, 4 Oktobra, 2024
HomeSportNogometPoljski navijači oduševili koreografijom protiv Betisa

Poljski navijači oduševili koreografijom protiv Betisa

Fenomenalne koreografije poljskih navijača

Poljski navijači su ponovo dokazali svoju strast i kreativnost na evropskim terenima. Tokom utakmice između Legije Varšava i Real Betisa, oduševili su fanove spektakularnom koreografijom. Ovaj nesvakidašnji doživljaj možete pogledati u videoprilogu koji je prikazan u nastavku.

Utakmica Legije i Betisa

Susret je započeo u dinamičnom ritmu. Legia je povela u 23. minuti susreta. Strijelac gola bio je Steve Kapuadi, koji je postigao pogodak zahvaljujući asistenciji Rubena Vinagrea. Domaći tim je uspješno zadržao prednost do kraja utakmice.

Rezultat i trenutni status timova

Utakmica je završena rezultatom 1:0 za Legiju. Ova pobjeda donijela je Legiji osmo mjesto na tabeli Konferencijske lige, dok je Real Betis trenutno na 30. poziciji. Ovaj rezultat dodatno motivira Legiju u daljem takmičenju.