Ponedjeljak, 16 Septembra, 2024
HomeSportNogometPAOK preokretom do pobjede protiv Borca: Troost-Ekong donio tri boda

PAOK preokretom do pobjede protiv Borca: Troost-Ekong donio tri boda

Uzbudljiva utakmica odigrana je između ekipa PAOK-a i Borca, gdje su fudbaleri PAOK-a uspjeli ostvariti preokret i osvojiti važne bodove. U 46. minuti počelo je drugo poluvrijeme, a Borac je krenuo hrabro u napad tražeći iznenađenje.

Međutim, u 51. minuti Despodov je ubacio loptu, a Šiškovski je napravio grešku procjene, ostavljajući loptu Troost-Ekongu koji je lako pogodio praznu mrežu za vodstvo od 3:2 za PAOK. Samo nekoliko trenutaka kasnije, PAOK je još jednom zatresao mrežu, povisivši rezultat na 4:2.

Nakon izjednačenja koje je postigao Kulašin u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, Borac nije uspio zadržati rezultat u svoju korist protiv ofanzivne igre PAOK-a. Taison je u 53. minuti zaprijetio golmanu Borca, ali ovaj put nije uspio savladati protivnika.

Na kraju, PAOK je slavio rezultatom 4:2 nad Borcem, osiguravši važnu pobjedu u ovom meču.