Subota, 28 Septembra, 2024
HomeKosarkaPanathinaikos uvjerljiv protiv Fenerbahčea - Spreman za finale Eurolige

Panathinaikos uvjerljiv protiv Fenerbahčea – Spreman za finale Eurolige

Panathinaikos je dominirao nad Fenerbahčeom u polufinalu Eurolige te osigurao svoje mjesto u finalu. Grčki sastav je pružio sjajnu igru i s lakoćom ostvario uvjerljivu pobjedu.

Utakmicu su bolje otvorili igrači Panathinaikosa, ali se Fenerbahče uspio vratiti u igru do kraja prvog poluvremena. Unatoč tome, grčki sastav je ipak otišao na odmor s minimalnom prednošću od dva poena.

U drugom poluvremenu, Panathinaikos je preuzeo potpunu kontrolu nad utakmicom. Njihova prednost je neprestano rasla, a Fenerbahče je u posljednjoj četvrtini uspio postići samo sedam poena. Konačan rezultat ovog polufinalnog susreta bio je 95:67 u korist Panathinaikosa.

Najbolji igrač Panathinaikosa bio je Lessort, koji je ostvario double-double učinak od 17 poena i 10 skokova. Njemu se pridružio Nunn s 14 postignutih poena. S druge strane, najbolji igrač Fenerbahčea večeras bio je Hayes s također 14 postignutih poena.

Panathinaikos će se sada pripremiti za finale Eurolige gdje će se susresti s pobjednikom drugog polufinala između Reala i Olympiakosa. Taj meč se igra večeras u 21:00 sat.

Ova ubjedljiva pobjeda nad Fenerbahčeam dodatno je pojačala samopouzdanje Panathinaikosu te će se oni sada maksimalno pripremiti za finale i dati sve od sebe kako bi osvojili naslov Eurolige.

Budite u toku s najnovijim rezultatima i informacijama o Euroligi i pratite naš portal za sve vijesti iz svijeta košarke.