Subota, 21 Septembra, 2024
HomeSportNogometNevjerovatna preokret: Široki Brijeg ispustio pobjedu protiv GOŠK-a

Nevjerovatna preokret: Široki Brijeg ispustio pobjedu protiv GOŠK-a

Uvod u susret

U večerašnjem uzbudljivom meču, Široki Brijeg je ispustio prednost od 2:0 protiv GOŠK-a. Iako su dominirali prvo poluvrijeme, Gabeljani su se u drugom dijelu potpuno preokrenuli.

Brzi golovi Širokog Brijega

Već nakon 25 sekundi igre, Chinedu je otvorio rezultat za Široki Brijeg, koji je pogodio na asistenciju Jelavića. U 39. minuti, Matić je povećao vodstvo na 2:0, ponovo zahvaljujući Jelaviću.

GOŠK se vraća u igru

Nakon odmora, GOŠK je pokazao svoj pravi potencijal. Sipović je u 53. minuti smanjio rezultat, a Mihaljević je u 74. minuti izjednačio na 2:2. Ova dva gola donijela su veliku radost Gabeljanima.

Završnica meča

U uzbudljivoj završnici, Široki Brijeg je imao priliku da zabilježi pobjedu, no u 93. minuti pogodili su stativu. Tako su ekipe na kraju podijelile bodove.

Rezultati i pozicija na tabeli

GOŠK je osvojio svoj prvi bod u sezoni, dok je Široki ostao na petom mjestu sa devet bodova. Ova utakmica jasno pokazuje kako je nogomet nepredvidiv i uzbudljiv.