Subota, 21 Septembra, 2024
HomeSportNogometNapeti trenutci na stadionu: Sarajevo vodi protiv Borca

Napeti trenutci na stadionu: Sarajevo vodi protiv Borca

Fudbalska drama u Banjoj Luci

U uzbudljivoj utakmici između Sarajeva i Borca, Bordo tim poveo je 1:0. Ovo je bio ključan trenutak za tim iz glavnog grada.

Navijači arrive kasnije

Navijači Sarajeva, poznati kao Horde zla, stigli su na stadion u Banjoj Luci tek nakon pola sata igre. Njihovo prisustvo dodatno je obilježilo ovu utakmicu.

Greška sredine terena

U 28. minuti, Mujkić je pogriješio na centru terena. Poklonio je loptu igračima Borca, koji nisu iskoristili priliku. Sarajevo se, srećom, uspjelo obraniti.

Šansa za Borac

Velika prilika za Borac dogodila se u 24. minuti. Vukčević je bio u savršenoj poziciji, ali promašio je gol. Ostaje 1:0 za Sarajevo.

Pohvale za odbranu Bosne i Hercegovine

Manojlović je greškom mogao dozvoliti više neugodnosti svom timu, ali sreća je bila na strani Sarajeva. Borac nije iskoristio ovu priliku.

Dominantni trenutak za Sarajevo

Najznačajniji trenutak bio je u 14. minuti. Guliashvili je izveo spektakularan udarac sa 30 metara, donoseći Sarajevu prednost. GOOOOOOOOOOOOL!