Subota, 6 Jula, 2024
HomeSportNogometMessi postigao gol, ali Inter Miami poražen u utakmici protiv Atlante

Messi postigao gol, ali Inter Miami poražen u utakmici protiv Atlante

Najbolji nogometaš svijeta, Lionel Messi, sinoć je doživio poraz u utakmici protiv Atlante, ali je ipak uspio postići gol. Nakon skoro dvije godine pauze, Messi je ponovno doživio situaciju da je poražen u utakmici u kojoj je bio strijelac. Posljednji put se to desilo na Svjetskom prvenstvu 2022. godine protiv Saudijske Arabije.

Argentinac je izveo bijeli udarac i doveo Inter Miami u vodstvo. Međutim, Atlanta je uspješno preokrenula rezultat u drugom poluvremenu i slavila s 2:1. Iako je Messi smanjio rezultat na 2:1 svojim majstorskim golom u 62. minuti, Atlanta je postigla još jedan gol do kraja utakmice i osvojila vrijednu gostujuću pobjedu.

Unatoč porazu, Inter Miami je i dalje lider Istočne konferencije MLS lige s 34 boda, jednim više od drugoplasiranog Cincinnatija.

Važno je istaknuti da je ovo 160. gol koji je Messi postigao udarcem izvan kaznenog prostora, čime je postao neosporni broj jedan u svijetu nogometa. Ovaj uspjeh samo potvrđuje Messićevo majstorstvo i nevjerojatnu sposobnost postizanja golova na svim razinama natjecanja.

Iako je Inter Miami sinoć doživio poraz, Messi će nastaviti pružati izvanredne igre i svojim vještinama oduševljavati navijače širom svijeta.