Subota, 28 Septembra, 2024
HomeSportNogometKoemanov "užitak" na terenu podsjetio na selektora Njemačke

Koemanov “užitak” na terenu podsjetio na selektora Njemačke

Nizozemski selektor Ronald Koeman je zabilježio jedan nevjerojatno neobičan trenutak prilikom prekida tokom utakmice protiv Poljske. Kamera je uspjela uhvatiti Koemana kako uživa u svojim slinama, podsjećajući na bivšeg selektora Njemačke, Joachima Lowa, koji je također bio poznat po sličnom ponašanju.

Duel između Nizozemske i Poljske bio je pravi triler, a Nizozemci su na kraju slavili s preokretom rezultatom 2:1. Za Nizozemsku je igrao Wout Weghorst, koji je u 81. minuti ušao u igru, a samo dvije minute kasnije postigao pobjedonosni gol.

Ovaj trijumf je Nizozemsku doveo u dobru poziciju na početku njihovog nastupa na Euru, gdje su smješteni u grupi D zajedno s još nekoliko jakih protivnika.

Unatoč neobičnom trenutku tijekom utakmice, Ronald Koeman je i dalje junak u Nizozemskoj zbog pobjede protiv Poljske. Njegova odluka da uvede Weghorsta na teren pokazala se kao ključna u ostvarenju pobjede za njegov tim.

Ovaj incident će sigurno biti jedan od najupadljivijih trenutaka na Euru, ali će zasigurno ostati i kao podsjetnik na selektora Joachima Lowa i njegove “užitke” na terenu.