Subota, 5 Oktobra, 2024
HomeOstali sportoviKlub borilačkih sportova Titanium iz Usore osvojio sve medalje na takmičenju

Klub borilačkih sportova Titanium iz Usore osvojio sve medalje na takmičenju

Na nedavnom takmičenju u kojem je učestvovalo 49 klubova, Klub borilačkih sportova Titanium iz Usore uspio je osvojiti sve medalje. Ovaj klub, koji je predstavljalo šest takmičara, mogao se pohvaliti stopostotnim učinkom kada su medalje u pitanju.

Jasmina Merdić, Kanita Muminović, Kenan Smaka i Ismir Kovač ostvarili su zlatne medalje, dok su Mehmed Hodzić osvojio srebrenu, a Adin Marušić brončanu medalju. Ova sjajna ekipa Titaniuma proglašena je za najuspješniji klub državnog prvenstva u ringovnim disciplinama low kick.

“Sa ponosom se možemo nadati daljnjim uspjesima na velikim sportskim takmičenjima. Čestitke našim takmičarima na postignutim rezultatima i veliko priznanje trenerima Elvedinu Dubravcu i Nerdinu Fejzoviću na izvanrednoj pripremi takmičara. Zahvaljujemo se također i na stručnoj pomoći Remziji Šetiću, Aldinu Avdiću, Tariku Zolotiću, fizioterapeutu Samiru Smailbegoviću i Adinu Begiću”, izjavili su iz Kluba borilačkih sportova Titanium.

Ovo takmičenje predstavljalo je i posljednju provjeru prije odlaska u Tursku na Svjetski kup koji će se održati od 15. do 20. maja. Nakon toga, tim Titaniuma će nastupiti na Prvenstvu Balkana u Crnoj Gori od 30. maja do 2. juna.

Ponosni na svoj dosadašnji uspjeh, takmičari i treneri iz Kluba borilačkih sportova Titanium s nestrpljenjem očekuju buduće izazove i nadaju se novim postignućima na međunarodnom nivou.