Organizacija vjencanja
HomeSportNogometKane briljira: Hat-trick za pobjedu Bayerna protiv Stuttgarta

Kane briljira: Hat-trick za pobjedu Bayerna protiv Stuttgarta

Kaneov hat-trick i pobjeda Bayerna

Harry Kane nastavlja impresionirati igrače i navijače Bayerna. U 10. utakmica ove sezone postigao je svoj 13. gol. U današnjoj utakmici protiv Stuttgarta postigao je i svoj treći hat-trick.

Drugo poluvrijeme donijelo uzbuđenje

Sva uzbuđenja vidjeli smo u drugom poluvremenu. Bayern je upisao četiri gola, a prvi dio utakmice završio je bez pogodaka. Kane je u rasponu od 58. do 61. minute postigao dva gola. Prvi gol bio je sjajan udarac s distance, dok je drugi došao nakon voleja iz blizine.

Pobjeda s jasnom porukom

Stuttgart, koji je u prošloj sezoni spriječio Bayern da zauzme drugo mjesto, danas nije imao šanse. Uz Kaneov hat-trick, konačnih 4:0 postavio je Kingsley Coman u 80. minuti. Bayernovi igrači su pokazali veliku motivaciju.

Bayern na vrhu tabele

Ovom pobjedom Bayern se vratio na prvo mjesto, dijeleći ga sa Leipzigom, koji također ima 17 bodova. Stuttgart se trenutno nalazi na osmom mjestu. Ermedin Demirović igrao je od početka utakmice do 67. minute, kada je zamijenjen.

Rezultat: Bayern – Stuttgart 4:0.