Nedjelja, 6 Oktobra, 2024
HomeSportNogometJuventus Remizirao sa Razvanom Marinom u Dramatičnom Susretu

Juventus Remizirao sa Razvanom Marinom u Dramatičnom Susretu

Prvi Gol za Staru Damu

Fudbalski klub Juventus imao je sjajan početak na svom domaćem terenu. U 15. minuti, Dušan Vlahović je iz penala postigao pogodak i doveo svoju ekipu u vođstvo od 1:0. Ovaj gol posvetio je svom teško povrijeđenom saigraču Bremeru.

Dramatičan Finiš Susreta

Čini se da je sve išlo po planu za Staru damu do samog kraja meča. U 78. minuti, Vlahović je imao priliku da poveća prednost na 2:0, ali je promašio čist zicer.

Pogodak u Posljednjim Trenucima

U 88. minuti, Razvan Marin je iz penala izjednačio rezultat na 1:1. Ovaj pogodak predstavljao je prvi primljeni gol Juventusa u ovoj sezoni prvenstva.

Utjecaj na Tabelu

Izgubljena prilika za pobjedu značila je i to da je Stara dama ostala bez važnih bodova koji bi ih zadržali na drugom mjestu na tabeli. Ova utakmica bila je pravi primjer kako jedan trenutak može preokrenuti sudbinu ekipe.