HomeSportOstali sportoviIsmail Barlov i odbojkaška reprezentacija BiH donijeli srebro iz Pariza

Ismail Barlov i odbojkaška reprezentacija BiH donijeli srebro iz Pariza

Srebrni uspjeh Ismaila Barlova

Ismail Barlov postao je junak Bosne i Hercegovine nakon što je osvojio srebrenu medalju na Paraolimpijadi u Parizu. Ova prestižna medalja pripala mu je u disciplini 50 metara prsno, gdje je u finalu zauzeo drugo mjesto.

Šampionska atmosfera među odbojkašima

Osim Barleva, srebrenu medalju osvojila je i naša najtrofejnija reprezentacija. Odbojkaši BiH, iako poraženi u finalu turnira u sjedećoj odbojci protiv Irana rezultatom 3:1, učinili su svoje navijače ponosnim.