Nedjelja, 7 Jula, 2024
HomeKosarkaIgokea pobijedila Borac u neizvjesnom meču

Igokea pobijedila Borac u neizvjesnom meču

Košarkaši Igokee ostvarili su pobjedu nad ekipom Borca u uzbuđujućem meču koji je završio rezultatom 57:51. Utakmica je bila izuzetno neizvjesna, a rezultat je bio tijesno u korist Borca sve do posljednje četvrtine.

Nakon prvih 20 minuta, Borac je imao prednost od pet poena, rezultat je bio 30:25. Iste prednosti su ušli i u posljednju četvrtinu, rezultat je bio 46:41 u njihovu korist. Međutim, Igokea je pokazala izdržljivost i odlučnost te su preokrenuli rezultat u svoju korist u posljednjem periodu igre, postigavši 16 poena naspram 10 koje je postigao Borac.

Sava Lešić predvodio je momčad Igokee do pobjede, postigavši 12 poena, imao 11 skokova i dvije asistencije. Marko Jošilo i Dragan Milosavljević dodali su po deset poena. Jošilo je također ostvario sedam skokova i dvije asistencije, dok je Milosavljević imao šest skokova i tri asistencije.

Sa druge strane, ekipa Borca predvodio je Sani Čampara s 15 poena i šest skokova. Radoš Šešlija i Jarod West također su pružili dobre partije, postigavši po 13 poena. Šešlija je imao impresivnih 13 skokova i dvije asistencije, dok je West ostvario šest asistencija i četiri skoka.

Ova pobjeda znači mnogo za ekipu Igokee, koja je uspjela sačuvati domaći teren. Očekuje se da će se obje momčadi i dalje boriti za dobre rezultate u narednim utakmicama.

Košarkaški fanovi su imali priliku uživati u neizvjesnoj utakmici između Igokee i Borca, a rezultat odražava koliko su obje ekipe bile konkurentne. Čestitke Igokei na osvojenoj pobjedi, te se veselimo budućim utakmicama u kojima će se ove momčadi boriti za uspjeh.