Četvrtak, 4 Jula, 2024
HomeNogometHrvatska ostala bez pobjede u posljednjoj minuti, Modriću na rubu suza

Hrvatska ostala bez pobjede u posljednjoj minuti, Modriću na rubu suza

Uzbudljiva utakmica između Albanije i Hrvatske završila je neriješeno 2:2, što je za Vatrene predstavljalo veliko razočaranje. Međutim, najveći teret te nesretne završnice nosio je kapetan Luka Modrić. Nakon što su Albanci izjednačili u posljednjoj minuti utakmice, Modrić nije mogao sakriti svoje frustracije.

Sjeo je na travnjak i hvatao se za glavu, čini se da je bio na rubu suza. Njegovi protivnici, Albanijci, su ga tješili nakon što su slavili osvajanje boda. Sigurno je bila teška situacija za Modrića, koji je kao iskusni igrač i lider momčadi imao vrlo visoka očekivanja od ove utakmice.

Utakmica je bila pravi rollerkoster emocija. Albanija je vodila na poluvremenu s golom Lacija, ali je Hrvatska uspjela preokrenuti rezultat sa dva brza gola, postignuta petnaestak minuta prije kraja. Činilo se da će Vatreni osvojiti tri boda, ali Albanija je uspjela izjednačiti u 95. minuti preko Gjasule.

Ova utakmica je ostavila Hrvatsku na posljednjem mjestu u grupi B. Da bi imali šansu za prolazak u osminu finala, Vatrenima će biti potrebna pobjeda protiv Italije u posljednjoj utakmici grupne faze koja se igra u ponedjeljak.

Nakon ovog razočaravajućeg rezultata, svi pogledi su uprti u kapetana Modrića i njegovu sposobnost da motivira svoju momčad i izvuče najbolje iz njih. Hoće li Hrvatska uspjeti ponovno se podići nakon ovog teškog trenutka i ostvariti pobjedu protiv Italije? Ostaje nam da vidimo.