HomeSportNogometHotić briljira na terenu: Pogodak i asistencija u prvom nastupu sezone

Hotić briljira na terenu: Pogodak i asistencija u prvom nastupu sezone

U utakmici koja se održala u Poljskoj, Dino Hotić pokazao je svoj nevjerojatan talenat. U trećoj minuti susreta asistirao je za gol Ishaku, čime je otvorio rezultat na 1:0.

Hotićev prelijep pogodak

Nakon asistencije, Hotić je u 35. minuti postigao još jedan važan gol. Ubačeni iz drugog plana, zabio je glavom iz peterca, udvostručujući vodstvo svojega tima na 2:0. Ovaj atraktivan pogodak dodatno je potvrdio njegovu formu na početku sezone.

Ishak donosi pobjedu

Ishak nije stao samo na jednom pogotku. Do kraja susreta dodao je još jedan gol. Gosti su uspjeli smanjiti rezultat u 90+3. minuti, kada je Wendt postigao počasni pogodak.

Zapaženi nastupi u Poljskoj

Ovaj nastup označio je briljantan početak sezone za Dinu Hotića. Na svom kontu sada ima dva gola i jednu asistenciju. Njegova igra sigurno je privukla pažnju selektora Zmajeva, Sergeja Barbareza.