Četvrtak, 17 Oktobra, 2024
HomeSportKosarkaGarza Predstavlja Potencijal u Porazu Minnesota Timberwolves

Garza Predstavlja Potencijal u Porazu Minnesota Timberwolves

Minutaža i Performanse Garze

U trećoj pripremnoj utakmici, Minnesota Timberwolves doživjela je tijesan poraz od Chicago Bullsa rezultatom 125:123. Iako je utakmica završila neuspjehom, Luka Garza pokazao je svoj potencijal na terenu.

Garza-ov Učinak na Parketu

Garza je proveo 14 minuta na parketu, tokom kojih je postigao 11 poena i zabilježio tri skoka. Ovaj nastup potvrđuje njegovu sposobnost da doprinese timu, čak i u teškim okolnostima.

Dosadašnji Utakmice i Pripreme

U prethodnim mečevima, Garza je ubacio 14 poena za 17 minuta protiv Philadelphije. Također, postigao je šest poena uz pet skokova u devet minuta protiv New Yorka. Ovi statistički podaci naglašavaju njegov napredak i potencijal za dalji razvoj.

Nastavak Priprema

Garza će imati još jednu priliku da pokaže svoje vještine večeras u 02:00 sati. U posljednjem pripremnom susretu, suočit će se s Nikolom Jokićem i njegovim Denver Nuggets. Ova utakmica će biti ključna za njegovu poziciju u timu prije početka NBA sezone.