Petak, 20 Septembra, 2024
HomeSportNogometGabeljani Porazili Radnik u Uzbudljivoj Utakmici: Krajišnik Donio Pobjedu

Gabeljani Porazili Radnik u Uzbudljivoj Utakmici: Krajišnik Donio Pobjedu

Prvi DIO UTAKMICE

Domaći tim Radnik bio je nešto aktivniji u prvom dijelu utakmice. Igrači, poput Gogića i Mihaljevića, prijetili su protivničkoj ekipi, ali neuspješno. Prvi dio završio je bez postignutih pogodaka, čime su obe ekipe ostale na nuli.

Nastavak Igra i Šokantni Gol

U nastavku utakmice, Gabeljani su se pokazali kao odlučniji. Ipak, prava uzbuđenja uslijedila su u 78. minuti. Slobodan udarac izveo je Krajišnik, koji je lukavo iznenadio golmana Karića. Tako su Bijeljinci preuzeli vodstvo rezultatom 1:0.

Velike Šanse za Izjednačenje

Tim Radnika imao je svoje prilike za izjednačenje. Avrićevo udarac dobro je odbranio golman Lakić. Čoko je takođe imao šansu, ali je lopta završila na stativi. Uzbuđenja su se nastavila do samog kraja utakmice.

Definitivna Pobjeda Gabeljana

U sudijskoj nadoknadi, Lakić je izvanredno zaustavio udarac Perića. Tako je rezultat ostao 1:0 za goste iz Gabele, koji su se ovim trijumfom proslavili pred svojim navijačima.