Organizacija vjencanja
HomeSportNogometFudbalsko Sarajevo uvjerljivo slavio protiv Igmana u Konjicu

Fudbalsko Sarajevo uvjerljivo slavio protiv Igmana u Konjicu

Pobjeda Sarajeva u Konjicu

U velikom fudbalskom spektaklu, Sarajevo je ostvarilo jednu od najboljih partija sezone. Bordo tim je u Konjicu pobijedio Igmana rezultatom 3:0, čime su došli do svoje sedme pobjede.

Dominacija tokom cijelog susreta

Sarajevo je dominiralo od prvog do posljednjeg minuta, pokazujući superiornost na terenu. U prvom poluvremenu, tim je postigao tri gola u razmaku od samo nekoliko minuta.

Ključni momenti utakmice

Već u 23. minuti, Beganović je pokušao ubaciti loptu s desne strane. Velić ju je pokušao izblokirati, ali je slučajno poslao loptu u vlastitu mrežu.

Ubrzo nakon toga, u 25. minuti, Lulić je povisio na 2:0 nakon lošeg ispucavanja Hebibovića. Sarajevo nije stalo, a dvije minute prije kraja prvog poluvremena, Bubanja je pogodio za 3:0.

Prijetnja Igmana u drugom poluvremenu

Igman je zaprijetio odmah na početku drugog poluvremena. Đorić je snažno šutirao, ali je Rogić uz pomoć prečke spasio svoj gol.

Ovom pobjedom, Sarajevo ostaje jedan od dva neporažena tima u našem prvenstvu ove sezone, potvrđujući svoj status favorita.