HomeSportNogometErmedin Demirović briljira: Dva pogotka u trijumfu Stuttgarta

Ermedin Demirović briljira: Dva pogotka u trijumfu Stuttgarta

Pobjednička večer za Stuttgartu

U uzbudljivoj utakmici Bundeslige, Ermedin Demirović je zasjao kao junak Stuttgarta. Na utakmici protiv Mönchengladbacha, Demirović je postigao dva pogotka, čime je pomogao svom timu da osigura važnu pobjedu od 3:1.

Demirovićevi pogoci

Prvi pogodak postignut je u 58. minuti susreta, kada je Demirović iskoristio preciznu asistenciju Fabiana Riedera. Rieder je ubacio loptu s desne strane, a Demirović se nalazio na pravom mjestu u pravom trenutku.

Samo tri minute kasnije, ponovo je pogodio, još jednom zahvaljujući Riederovoj asistenciji. Demirović je time došao do svojih trećeg i četvrtog pogotka u petoj odigranoj utakmici za Stuttgart, a pridodao je i jednu asistenciju.

Izvanredan učinak u Bundesligi

Ovo uspješno veče potvrdilo je Demirovićev status jednog od najefikasnijih napadača u ligi. Njegovi uspjesi doprinose i jačanju reputacije Stuttgarta u domaćem prvenstvu.