Utorak, 2 Jula, 2024
HomeSportNogometEnglezi u problemima na turniru: Prvi put gube na poluvremenu

Englezi u problemima na turniru: Prvi put gube na poluvremenu

Fudbalska utakmica između Engleske i Slovačke u okviru europskog prvenstva je u tijeku, a poluvrijeme je donijelo veliko iznenađenje. Englezi su prvi put na ovom turniru završili prvo poluvrijeme s rezultatom u korist protivnika.

Sudar između ove dvije reprezentacije se igra u Gelsenkirchenu, a trenutni rezultat je 1:0 u korist Slovačke. Gol za Slovačku je postigao Slovák u 34. minuti, a od tada su se Slovaci povukli i uspješno branili svoj gol.

Englezi su pokušavali probiti čvrstu obranu Slovačke, ali nisu uspjeli stvoriti nijednu značajniju priliku za gol. U 29. minuti susreta, Engleska je prvi put na ovom turniru bila u situaciji da gubi, a sada će se vidjeti kako će se momčad snaći u takvoj situaciji.

Do završetka prvog poluvremena Englezi su dobro šutirali, ali su im se svi pokušaji blokirali, uključujući i jedan koji je otišao u korner. Sudija je odlučio na dodavanje tri minute nadoknade.

Sve oči su uprte u drugo poluvrijeme ove utakmice. Hoće li Englezi uspjeti okrenuti rezultat i doći do povratka u igru ili će Slovaci uspjeti zadržati svoju prednost i osigurati mjesta u daljnjem natjecanju?

Nastavak utakmice se očekuje s velikim iščekivanjem.