Četvrtak, 19 Septembra, 2024
HomeSportNogometEndrick postavlja rekord: Najmlađi strijelac Reala u Ligi prvaka

Endrick postavlja rekord: Najmlađi strijelac Reala u Ligi prvaka

Spektakularni debi mladog Brazilca

Osamnaestogodišnji Endrick napravio je senzaciju u svom debiju u Ligi prvaka. Ušao je u igru u 80. minuti, a postigao je pogodak u 90+5. minuti. Njegov gol donio je konačnih 3:1, čime je pridonio pobjedi Real Madrida.

Endrickov nevjerojatan pogodak

Tijekom kontranapada tri na dva, Endrick se odlučio za udarac sa 25 metara. Umjesto da asistira saigraču, postigao je spektakularan gol. Njegov udarac oduševio je publiku, dok je na društvenim mrežama postao viralni hit.

Rušenje rekordnog postignuća

Ovim pogotkom, Endrick je postavio novi rekord. Postao je najmlađi strijelac Reala u historiji Lige prvaka. Dosadašnji rekord držao je legendarni Raul, koji je postigao gol sa 18 godina, 3 mjeseca i 21 danom.

Pogled u budućnost

Endrick je na dan postignuća gola imao 18 godina, 1 mjesec i 27 dana. Njegov talent i performanse na terenu izazivaju visoka očekivanja. Mnogi stručnjaci vjeruju da bi mogao postati jedan od najboljih napadača u historiji nogometa.