Organizacija vjencanja
HomeSportNogometDrama u Futsal susretu: Željezničar i GFC odigrali neizvjestan meč

Drama u Futsal susretu: Željezničar i GFC odigrali neizvjestan meč

Željezničar preuzima vodstvo

Futsal klub Željezničar otvorio je susret protiv GFC-a s nevjerovatnom energijom. U 13. minuti, Eldar Bašović doveo je Plave u vodstvo pogodivši lijevom nogom. Pet minuta kasnije, Bašović ponovo pogađa, udvostručujući prednost svog tima i postavljajući rezultat prvog poluvremena na 2:0.

GFC se vraća u igru

U drugom dijelu susreta, GFC je pokazao borbenost. Kapiten Faruk Brković postigao je majstorski gol sredinom drugog dijela. Njegov udarac lijevom nogom matirao je golmana Jasmina Kršića, smanjujući prednost domaćih na 2:1.

Drama do samog kraja

Nakon Brkovićeva pogotka, GFC je nastavio s napadima. Muanis Duvnjak uspio je izjednačiti rezultat u 37. minuti. Samo minutu kasnije, Nedžad Hodžić iz kaznenog udarca donosi prednost domaćinu s 3:2.

Senahid Zeba donosi bod GFC-u

Ipak, gosti se nisu predavali. Deset sekundi prije kraja, Senahid Zeba je izjednačio rezultat, donoseći GFC-u vrijedni bod. Ovaj meč bio je pun preokreta i napetosti.

Posljednji rezultati i tabele

Futsal Željezničar sada ima četiri boda iz tri susreta, dok je GFC-u ovo bio prvi bod u tekućoj sezoni, što obećava uzbudljivu borbu u nastavku prvenstva.