HomeSportNogometDrama na terenu: Ronaldo se suočava s posljedicama zbog vulgarnih gesta tokom...

Drama na terenu: Ronaldo se suočava s posljedicama zbog vulgarnih gesta tokom utakmice

U uzbudljivoj utakmici između Al-Nassra i Al-Hilala, Cristiano Ronaldo bio je u centru pažnje. Al-Nassr je poveo 1:0 u 44. minuti zahvaljujući golu Ronalda. Međutim, postavljanje sačeva se ubrzo okrenulo.

Preokret u drugom poluvremenu

U drugom poluvremenu, Al-Hilal je izveo nevjerojatan preokret. Od 55. do 72. minute, postigli su čak četiri gola. Prvo je gol postigao Sergej Milinković-Savić, nakon njega su uzeli riječ Aleksandar Mitrović sa dva pogotka, a završni udarac potpisao je Malcom.

Ronaldo nervozan zbog kolega

Nakon što je rezultat postao 4:1, Ronaldo je postao vidno frustriran. Počeo je vrijeđati svoje suigrače, pokazujući im da “spavaju na terenu”. Osim toga, izveo je vulgarne geste koje bi mogle imati ozbiljne posljedice.