Subota, 26 Oktobra, 2024
HomeSportNogometDrama na terenu: Josipović tragičar u porazu Radnika

Drama na terenu: Josipović tragičar u porazu Radnika

Teška utakmica za Radnik

Fudbalska utakmica između Radnika i Plavih završila je tragično za domaću ekipu. Josipović je pružio odličnu igru do samog kraja, ali je sudbina odlučila drugačije. Naime, u 93. minuti, loša povratna lopta omogućila je Aleksandru Boljeviću da postigne prvi gol.

Pogodak koji je prelomio utakmicu

Boljević je dobro iskoristio priliku i doveo svoju ekipu u vodstvo od 1:0. Međutim, to nije bio kraj lošim vijestima za Radnik. U 96. minuti, defanzivac domaćih ponovo je izgubio loptu koja je rezultirala jedanaestercem.

Emocije na terenu

Boljević je realizovao penal, postavljajući konačni rezultat na 2:0. Nakon posljednjeg sudijskog zvižduka, Josipović nije mogao sakriti svoje razočaranje. Sjeo je na klupu za rezervne igrače, neutješno plačući dok su ga saigrači i članovi stručnog štaba pokušavali utješiti.

Naredni izazov za Radnik

Radnik sada mora da se pribrati jer ih u narednom kolu očekuje susret protiv GOŠK-a iz Gabele. Ekipa treba da pronađe motivaciju i izvuče pouke iz ovog teškog poraza.