Utorak, 17 Septembra, 2024
HomeSportNogometDrama na terenu: Čelik slavi pobjedu, Travnik ostaje bez protivnika

Drama na terenu: Čelik slavi pobjedu, Travnik ostaje bez protivnika

Čelik slavi minimalnu pobjedu

U uzbudljivoj utakmici, Čelik je ostvario važnu pobjedu protiv Goražda. Pobjednički pogodak postignut je u 58. minuti. Golman Goražda, Čalaković, katastrofalno je reagovao na centaršut, ispustivši loptu na petercu. Međuseljac je iskoristio ovu priliku i lako zatresao mrežu za 1:0.

Stupčanica i TOŠK na gostovanju

U Lukavcu, Stupčanica je odigrala odličnu utakmicu protiv domaćeg Radničkog. Pobjedu su im donijeli golovi Haznadara i Mehanovića, uz konačan rezultat 2:0. Gosti su dokazali svoju dominaciju na terenu.

S druge strane, TOŠK je igrao protiv Radnika u Hadžićima. Tim iz Tešnja poveo je golom Milakovića, ali je Pločo izjednačio na 1:1. Iako se činilo da će utakmica završiti remijem, Resić je u 90. minuti postigao spektakularan gol za pobjedu TOŠK-a 2:1.

Nesreća u Travniku

Nova sezona Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine počela je neslavno. Igrači Travnika ostali su bez protivnika, jer se BFK Simm Bau nije pojavio na utakmici. Ovo je dodatno uzburkalo strasti i izazvalo razočaranje među domaćim navijačima.