Utorak, 10 Septembra, 2024
HomeSportNogometDrama na terenu: Bosna i Hercegovina poražena protiv Lillea u uzbudljivoj utakmici

Žestok ulazak u meč

U uzbudljivoj utakmici, domaći tim Lille suočio se s reprezentacijom Bosne i Hercegovine. Oba rivala započela su utakmicu nervozno i žestoko.

Džeko već na početku žut

Kapiten Edin Džeko dobio je žuti karton zbog oštrog starta u devetoj minuti. Njegov ispad nije spriječio tim da nastavi s dobrim igrama.

Rana prednost domaćih

Lille je stigao do vodstva tri minute kasnije. Tiago Santos postigao je prvi gol. Rezultat od 1:0 održavao se do kraja prvog poluvremena.

Izjednačenje i sudbina utakmice

Džeko je igrao do 78. minute, a zamjena Kahveci izjednačila je rezultat samo dvije minute kasnije. Napetost je rasla do posljednjih trenutaka.

Pobjednički gol Zhegrove

U dramatičnom završetku, Lille je postigao pobjednički gol u prvoj minuti sudijske nadoknade. Zhegrova je bio junak koji je donio trijumf s rezultatom 2:1.

Naredni susret u Turskoj

Revanš utakmica igrat će se idućeg utorka u Turskoj s početkom u 19:00 sati. Sve oči bit će uprte u još jedan okršaj ovih timova.