Četvrtak, 3 Oktobra, 2024
HomeSportNogometDinamova pobjeda pod vodstvom Nenada Bjelice: Korak ka oporavku

Dinamova pobjeda pod vodstvom Nenada Bjelice: Korak ka oporavku

Sergej Jakirović napušta klub

Dinamo Zagreb je pretrpio težak poraz od Bayerna u prvom kolu rezultatom 9:2. Ovaj neuspio rezultat doveo je do raskida ugovora s trenerom Sergejem Jakirovićem.

Novi trener Nenad Bjelica

Nakon odlaska Jakirovića, klupu Dinama preuzeo je Nenad Bjelica. Ovaj angažman predstavlja njegov drugi mandat na čelu kluba s Maksimira.

Pobjeda protiv Lokomotive

Bjelica je otvorio svoj mandat uspješnom pobjedom protiv gradskog rivala Lokomotive. Utakmica je završila rezultatom 5:1, a sljedeći meč donio je remi protiv Monaca, 2:2.

Napadačka igra Dinama

Već u petoj minuti susreta Dinamo je zaprijetio. Martin Baturina izveo je slobodan udarac, ali je vratar Kneževa, Philipp Kohn, dobro reagovao.

Fantastičan kontranapad

U trećoj minuti, Dinamo je poveo nakon sjajnog kontranapada. Baturina je asistirao Petru Sučiću, koji je majstorski prevario protivničkog defanzivca i postigao gol.

Odličan nastup domaćih

Modri su nastavili s dobrom igrom. Martin Baturina postigao je drugi gol u 66. minuti, dok je Monaco smanjio prednost u 75. minuti preko Mohammeda Salisua.