Nedjelja, 8 Septembra, 2024
HomeSportNogometDijamant i Džeko srušili Lugano: Fenerbahçe slavio 3:2 nakon spektakularnog preokreta

Uzbudljiva utakmica između Fenerbahçea i Lugana donijela je mnogo golova i preokreta. Dijamant je u 67. minuti iskoristio grešku domaće odbrane i postigao gol za vodstvo Fenera 3:2, čime je kompletirao svoj hat-trick.

Preokret nakon golova El Wafija i Džeka

Lugano je iznenadio vodećim pogotkom El Wafija u 4. minuti, ali Fenerbahçe se vratio preko Dijamanta koji je iz penala izjednačio na 1:1 u 45. minuti. Nakon toga, Džeko je sjajnim potezom donio preokret i vodstvo Fenerbahçeu 2:1.

Duel protiv francuskog Lillea u 3. pretkolu Lige prvaka

Pobjednik ovog dvomeča susrest će se sa francuskim Lilleom u 3. pretkolu Lige prvaka, što će biti prava poslastica za ljubitelje nogometa.