Subota, 21 Septembra, 2024
HomeSportNogometChelsea Furiozno Savladao West Ham i Zauzeo Drugo Mjesto

Chelsea Furiozno Savladao West Ham i Zauzeo Drugo Mjesto

Dominacija Chelseaja na londonskom derbiju

Fasina u Londonu. Chelsea je započeo utakmicu protiv West Hama s nevjerojatnom energijom. Već u 4. minuti, Nicolas Jackson postigao je prvi gol, zahvaljujući asistenciji Jadona Sancha.

Jacksonov Dvostruki Gol i Asistencija

Ovaj napadač brzo je dodao još jedan pogodak u 18. minuti. Moises Caicedo mu je ovoga puta pružio asistenciju, pokazujući odličnu suradnju među igračima. Chelsea je kontrolirao igru od samog početka.

Finalni Pečat u Drugom Poluvremenu

U 47. minuti Cole Palmer se našao oči u oči s golmanom Alphonseom Areolom. Svježom intervencijom matirao ga je i postavio konačnih 3:0. Nicolas Jackson, pored dva gola, upisao je još jednu asistenciju.

West Ham Bez Odgovora

Unatoč domaćem terenu, West Ham nije uspio pronaći način da se vrati u utakmicu. Chelsea je dominirao i zasluženo odnio pobjedu bez primljenog gola.

Stanovište na Tabeli Premiershipa

Ovom pobjedom, Chelsea je barem privremeno zauzeo drugo mjesto na tabeli Premiershipa, sa 10 bodova. Isti broj bodova dijele i Arsenal i Newcastle, što dodatno povećava uzbuđenje u trci za naslov.