Ponedjeljak, 21 Oktobra, 2024
HomeSportNogometČelik slavio u Zenci: Talha Tabaković donio tri boda protiv Bratstva

Čelik slavio u Zenci: Talha Tabaković donio tri boda protiv Bratstva

Čelik preuzeo kontrolu

Fudbalski klub Čelik iz Zenice ostvario je važnu pobjedu protiv Bratstva u posljednjem kolu. Susret je završen rezultatom 1:0, a presudan trenutak desio se u drugom poluvremenu.

Vodeći gol Tabakovića

U 47. minuti, Mirnes Šito napravio je pogrešan potez, što je Talha Tabaković iskoristio i postigao vodeći gol. Ovaj trenutak odlučio je pobjednika, jer do kraja utakmice nije bilo promjena rezultata.

Čelik na četvrtoj poziciji

Ova pobjeda donijela je Čeliku tri vrijedna boda, čime je momčad stigla do četvrte pozicije na tabeli. Trenutno imaju 17 osvojenih bodova, a dva manje od lidera Budućnosti. Bratstvo, s druge strane, zauzima desetu poziciju sa 12 bodova.